HIF3B-50PA-2.54WB(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3B-50PA-2.54WB(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 50POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3B-50PA-2.54WB(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3B-50PA-2.54WB(71)
Številka dela HIF3B-50PA-2.54WB(71) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 50POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8305 pcs Podatkovni list HIF3B-50PA-2.54WB(71).pdf
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.100" (2.54mm) Serija HIF3B
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded RoHS Status Bulk
Druga imena 610-0806-0-71 Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca HIF3B-50PA-2.54WB(71)
Lastnosti Mounting Flange Razširjen opis 50 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Opis CONN HDR 50POS 2.54MM Tok - Max / Contact Latch Lock/Eject Hooks
Dolžina stika - post 0.236" (6.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm)