HIF3BA-64D-2.54R(05)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BA-64D-2.54R(05)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET 64POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3BA-64D-2.54R(05).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BA-64D-2.54R(05)
Številka dela HIF3BA-64D-2.54R(05) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 64POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10095 pcs Podatkovni list HIF3BA-64D-2.54R(05).pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik 28 AWG
Serija HIF3B Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 610-0031-0-05 Število vrstic 2
Število pozicij 64 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Tip pritrjevanja - natančen opis 64 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG