HIF3BA-64PA-2.54DS(75)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3BA-64PA-2.54DS(75)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 64POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3BA-64PA-2.54DS(75).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3BA-64PA-2.54DS(75)
Številka dela HIF3BA-64PA-2.54DS(75) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 64POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10505 pcs Podatkovni list HIF3BA-64PA-2.54DS(75).pdf
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 610-0101-4-75
H126220
HIF3BA-64PA-2.54DS(75)-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 64
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.335" (8.51mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot, Mounting Flange Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 64 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.236" (6.00mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 12.0µin (0.30µm) Stopite v stik - konec -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3BA-64PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-64PA-2.54DSA(75)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 64POS 2.54MM
Na zalogi: 11005 pcs
Prenesi: HIF3BA-64PA-2.54DSA(75).pdf
RFQ
HIF3BA-64PD-2.54R-MC
HIF3BA-64PD-2.54R-MC
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 64POS 2.54MM
Na zalogi: 4637 pcs
Prenesi: HIF3BA-64PD-2.54R-MC.pdf
RFQ
HIF3BA-64PA-2.54WB(71)
HIF3BA-64PA-2.54WB(71)
Opis: CONN HDR 64POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-64PA-2.54WB(71).pdf
HIF3BA-GPIN
HIF3BA-GPIN
Opis: POLARIZING KEY
Prenesi: HIF3BA-GPIN.pdf
HIF3BA-64PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-64PA-2.54DSA(71)
Opis: CONN HEADER 64POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-64PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3BA-64P-2.54W
HIF3BA-64P-2.54W
Opis: CONN HDR 64POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-64P-2.54W.pdf
HIF3BA-64D-2.54R(05)
HIF3BA-64D-2.54R(05)
Opis: CONN SOCKET 64POS 2.54MM
Prenesi: HIF3BA-64D-2.54R(05).pdf
HIF3BA-64PA-2.54DS(71)
HIF3BA-64PA-2.54DS(71)
Opis: CONN HEADER 64POS 2.54MM