HIF3H-20P-2.54W
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3H-20P-2.54W
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 20POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3H-20P-2.54W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3H-20P-2.54W
Številka dela HIF3H-20P-2.54W Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 20POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20419 pcs Podatkovni list HIF3H-20P-2.54W.pdf
Prekinitev Wire Wrap Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.100" (2.54mm) Serija HIF3H
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Tray
Druga imena 618-0183-0-00 Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca HIF3H-20P-2.54W
Lastnosti - Razširjen opis 20 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Opis CONN HDR 20POS 2.54MM Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.276" (7.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm)