HIF3H-20SA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
HIF3H-20SA-2.54DSA(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3H-20SA-2.54DSA(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET 20POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3H-20SA-2.54DSA(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3H-20SA-2.54DSA(71)
Številka dela HIF3H-20SA-2.54DSA(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 20POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25113 pcs Podatkovni list HIF3H-20SA-2.54DSA(71).pdf
Voltage Rating 300VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija HIF3H
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray Druga imena 562-0704-0-71
H123875
HIF3H-20SA-2.54DSA(71)-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 20
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.374" (9.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)