HIF3H-30DB-2.54DS(71)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3H-30DB-2.54DS(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET 30POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3H-30DB-2.54DS(71).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3H-30DB-2.54DS(71)
Številka dela HIF3H-30DB-2.54DS(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 30POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12406 pcs Podatkovni list HIF3H-30DB-2.54DS(71).pdf
Voltage Rating 300VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija HIF3H
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tray Druga imena 618-0145-0-71
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.236" (6.00mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.126" (3.20mm)
Stik s fino debelino - post 39.4µin (1.00µm) Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3H-26P-2.54W(17)
HIF3H-26P-2.54W(17)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 26POS 2.54MM