HIF3H-30PB-2.54DSA(71)
HiroseHirose
HIF3H-30PB-2.54DSA(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HIF3H-30PB-2.54DSA(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 30POS 2.54MM
Podatkovni listi: HIF3H-30PB-2.54DSA(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HIF3H-30PB-2.54DSA(71)
Številka dela HIF3H-30PB-2.54DSA(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 30POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27461 pcs Podatkovni list HIF3H-30PB-2.54DSA(71).pdf
Voltage Rating 300V Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija HIF3H Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta 0.591" (15.00mm) Druga imena H123884
HIF3H-30PB-2.54DSA(71)-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.177" (4.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.276" (7.00mm) Stik s fino debelino - post 78.7µin (2.00µm)
Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HIF3H-34DB-2.54DS(71)
HIF3H-34DB-2.54DS(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKET 34POS 2.54MM
Na zalogi: 14616 pcs
Prenesi: HIF3H-34DB-2.54DS(71).pdf
RFQ
HIF3H-30PB-2.54DSA(75)
HIF3H-30PB-2.54DSA(75)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 30POS 2.54MM