HNC2-2.5P-2DS(05)
HiroseHirose
HNC2-2.5P-2DS(05) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HNC2-2.5P-2DS(05)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PIN HDR 2.5MM 2POS
Podatkovni listi: HNC2-2.5P-2DS(05).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HNC2-2.5P-2DS(05)
Številka dela HNC2-2.5P-2DS(05) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PIN HDR 2.5MM 2POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95575 pcs Podatkovni list HNC2-2.5P-2DS(05).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija HNC Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.433" (11.00mm) Druga imena 218-0012-4-05
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 15.5mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.256" (6.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 2 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.197" (5.00mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 12.0µin (0.30µm) Stopite v stik - konec -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Podobni izdelki
HNC2-2.5P-2DS(02)
HNC2-2.5P-2DS(02)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 2POS
Na zalogi: 211480 pcs
Prenesi: HNC2-2.5P-2DS(02).pdf
RFQ
HNC2-2.5P-2DS(01)
HNC2-2.5P-2DS(01)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 2POS
Na zalogi: 81226 pcs
Prenesi: HNC2-2.5P-2DS(01).pdf
RFQ
HNC2-2.5P-2DSL(01)
HNC2-2.5P-2DSL(01)
Opis: CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
Prenesi: HNC2-2.5P-2DSL(01).pdf
HNC2-2.5P-15DSL(01)
HNC2-2.5P-15DSL(01)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 15POS
Prenesi: HNC2-2.5P-15DSL(01).pdf
HNC2-2.5P-15DSL(55)
HNC2-2.5P-15DSL(55)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 15POS
Prenesi: HNC2-2.5P-15DSL(55).pdf
HNC2-2.5P-2DS(55)
HNC2-2.5P-2DS(55)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 2POS
Prenesi: HNC2-2.5P-2DS(55).pdf
HNC2-2.5P-2DS(54)
HNC2-2.5P-2DS(54)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 2POS
Prenesi: HNC2-2.5P-2DS(54).pdf
HNC2-2.5P-2DSL(54)
HNC2-2.5P-2DSL(54)
Prenesi: HNC2-2.5P-2DSL(54).pdf
HNC2-2.5P-2DSL(05)
HNC2-2.5P-2DSL(05)
Prenesi: HNC2-2.5P-2DSL(05).pdf
HNC2-2.5P-15DS(01)
HNC2-2.5P-15DS(01)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 15POS
Prenesi: HNC2-2.5P-15DS(01).pdf
HNC2-2.5P-2DSL(02)
HNC2-2.5P-2DSL(02)
Prenesi: HNC2-2.5P-2DSL(02).pdf
HNC2-2.5P-15DS(55)
HNC2-2.5P-15DS(55)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 15POS
Prenesi: HNC2-2.5P-15DS(55).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika