HNC2-2.5P-2DSL(54)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HNC2-2.5P-2DSL(54)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
Podatkovni listi: HNC2-2.5P-2DSL(54).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HNC2-2.5P-2DSL(54)
Številka dela HNC2-2.5P-2DSL(54) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6032 pcs Podatkovni list HNC2-2.5P-2DSL(54).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija HNC Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 218-0013-7-54
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 2
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.169" (4.30mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.098" (2.50mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.197" (5.00mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Podobni izdelki
HNC2-2.5P-3DS(54)
HNC2-2.5P-3DS(54)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 2.5MM 3POS VERT
Na zalogi: 116326 pcs
Prenesi: HNC2-2.5P-3DS(54).pdf
RFQ
HNC2-2.5P-3DS(55)
HNC2-2.5P-3DS(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 2.5MM 3POS VERT
Na zalogi: 190379 pcs
Prenesi: HNC2-2.5P-3DS(55).pdf
RFQ
HNC2-2.5P-2DS(55)
HNC2-2.5P-2DS(55)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 2POS
Prenesi: HNC2-2.5P-2DS(55).pdf
HNC2-2.5P-2DSL(01)
HNC2-2.5P-2DSL(01)
Opis: CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
Prenesi: HNC2-2.5P-2DSL(01).pdf
HNC2-2.5P-3DS(12)
HNC2-2.5P-3DS(12)
Opis: CONN HDR 2.5MM 3POS VERT
Prenesi: HNC2-2.5P-3DS(12).pdf
HNC2-2.5P-3DS(02)
HNC2-2.5P-3DS(02)
Opis: CONN HDR 2.5MM 3POS VERT
Prenesi: HNC2-2.5P-3DS(02).pdf
HNC2-2.5P-2DS(54)
HNC2-2.5P-2DS(54)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 2POS
Prenesi: HNC2-2.5P-2DS(54).pdf
HNC2-2.5P-2DS(05)
HNC2-2.5P-2DS(05)
Opis: CONN PIN HDR 2.5MM 2POS
Prenesi: HNC2-2.5P-2DS(05).pdf
HNC2-2.5P-2DSL(55)
HNC2-2.5P-2DSL(55)
Opis: CONN HEADER 2POS 2.5MM R/A TIN
Prenesi: HNC2-2.5P-2DSL(55).pdf
HNC2-2.5P-2DSL(05)
HNC2-2.5P-2DSL(05)
Prenesi: HNC2-2.5P-2DSL(05).pdf
HNC2-2.5P-3DS(01)
HNC2-2.5P-3DS(01)
Opis: CONN HDR 2.5MM 3POS VERT
Prenesi: HNC2-2.5P-3DS(01).pdf
HNC2-2.5P-2DSL(02)
HNC2-2.5P-2DSL(02)
Prenesi: HNC2-2.5P-2DSL(02).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika