HR10G-10R-12SC(71)
HiroseHirose
HR10G-10R-12SC(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR10G-10R-12SC(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
Podatkovni listi: HR10G-10R-12SC(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HR10G-10R-12SC(71)
Številka dela HR10G-10R-12SC(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12146 pcs Podatkovni list HR10G-10R-12SC(71).pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 10
Shell material Zinc Alloy Shell Finish Nickel
Serija HR10G Pakiranje Tray
Druga imena 110-1709-8-71
H124035
HR10G-10R-12SC(71)-ND
Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število pozicij 12
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection - Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 1.0mm