HR10G-13R-20SC(73)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR10G-13R-20SC(73)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 20POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.HR10G-13R-20SC(73).pdf2.HR10G-13R-20SC(73).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HR10G-13R-20SC(73)
Številka dela HR10G-13R-20SC(73) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT HSG FMALE 20POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4079 pcs Podatkovni list 1.HR10G-13R-20SC(73).pdf2.HR10G-13R-20SC(73).pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 13
Shell material Zinc Alloy Shell Finish Nickel
Serija HR10G Pakiranje Bulk
Druga imena 110-1711-0-73 Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število pozicij 20
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 20 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 1.0mm