MDF6-16DP-3.5DSA(05)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF6-16DP-3.5DSA(05) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDF6-16DP-3.5DSA(05)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 16POS 3.5MM
Podatkovni listi: MDF6-16DP-3.5DSA(05).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDF6-16DP-3.5DSA(05)
Številka dela MDF6-16DP-3.5DSA(05) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN HDR 16POS 3.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65806 pcs Podatkovni list MDF6-16DP-3.5DSA(05).pdf
Napetost - DC Spark (Over) Brass Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.138" (3.50mm)
Zaključek ščita Square Serija MDF6
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded - 4 Wall RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector 300V
Skupna dolžina kontakta 0.138" (3.50mm) Druga imena 547-0089-9-05
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število pozicij 16 Število stikov -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca MDF6-16DP-3.5DSA(05)
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material -
Višina izolacije - Lastnosti -
Razširjen opis 16 Positions Header Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin Opis CONN HDR 16POS 3.5MM
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Latch Holder
Dolžina stika - post 0.220" (5.59mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.197" (5.00mm)
Stik s fino debelino - post Polyamide (PA), Nylon Končna debelina - parjenje Tin-Copper
Stopite v stik - konec 39µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje 0.512" (13.00mm)