MDF6-14DP-3.5DSA(05)
HiroseHirose
MDF6-14DP-3.5DSA(05) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDF6-14DP-3.5DSA(05)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 14POS 3.5MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDF6-14DP-3.5DSA(05)
Številka dela MDF6-14DP-3.5DSA(05) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 14POS 3.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82154 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 300V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija MDF6 Razmik med vrsticami - parjenje 0.197" (5.00mm)
Pitch - parjenje 0.138" (3.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 547-0088-6-05
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.512" (13.00mm)
Barva izolacije White Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole 14 position 0.138" (3.50mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.220" (5.59mm) Stik s fino debelino - post -