MDF7B-10P-2.54DSA(01
HiroseHirose
MDF7B-10P-2.54DSA(01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDF7B-10P-2.54DSA(01
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 10POS 2.54MM TH
Podatkovni listi: MDF7B-10P-2.54DSA(01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MDF7B-10P-2.54DSA(01
Številka dela MDF7B-10P-2.54DSA(01 Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 10POS 2.54MM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51816 pcs Podatkovni list MDF7B-10P-2.54DSA(01.pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija MDF7 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.867" (22.01mm) delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.648" (16.47mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDF7B-10P-2.54DSA(55)
MDF7B-10P-2.54DSA(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 10POS 2.54MM TH