MDF7B-14P-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7B-14P-2.54DSA(55) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDF7B-14P-2.54DSA(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 14POS 2.54MM
Podatkovni listi: MDF7B-14P-2.54DSA(55).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDF7B-14P-2.54DSA(55)
Številka dela MDF7B-14P-2.54DSA(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 14POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80887 pcs Podatkovni list MDF7B-14P-2.54DSA(55).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija MDF7 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.867" (22.01mm) Druga imena 547-0181-1-55
H124193
MDF7B-14P-2.54DSA(55)-ND
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 14 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.648" (16.47mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDF7B-15P-2.54DSA(55)
MDF7B-15P-2.54DSA(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 15POS 2.54MM