MI21A-50PD-SF-EJR
HiroseHirose
MI21A-50PD-SF-EJR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MI21A-50PD-SF-EJR
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Podatkovni listi: MI21A-50PD-SF-EJR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MI21A-50PD-SF-EJR
Številka dela MI21A-50PD-SF-EJR Proizvajalec Hirose
Količina na voljo 4380 pcs Podatkovni list MI21A-50PD-SF-EJR.pdf
Serija MI21 Pakiranje Tray
Druga imena *MI21A-50PD-SF-EJR
H3234
MI21A50PDSFEJR
Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Montažna funkcija Normal, Standard - Top
Vstavitev, način odstranjevanja Push In, Push Out Višina nad ploščo 0.341" (8.65mm)
Lastnosti Board Guide Stran izmetača Right
natančen opis 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Connector and Ejector
Vrsta kartice CompactFlash® - Type I, II
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MI21A-50PD-SF-EJR(71)
MI21A-50PD-SF-EJR(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Na zalogi: 16145 pcs
Prenesi: MI21A-50PD-SF-EJR(71).pdf
RFQ
MI21A-50PD-SF-EJL
MI21A-50PD-SF-EJL
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 4178 pcs
Prenesi: MI21A-50PD-SF-EJL.pdf
RFQ
MI21A-50PD-SF-EJL(71)
MI21A-50PD-SF-EJL(71)
Prenesi: MI21A-50PD-SF-EJL(71).pdf
MI21A-50PD-SF-EJR(81)
MI21A-50PD-SF-EJR(81)
Opis: CONN COM FLASH TYPE I & II SMT
Prenesi: MI21A-50PD-SF-EJR(81).pdf
MI21A-50PD-SF(71)
MI21A-50PD-SF(71)
Prenesi: MI21A-50PD-SF(71).pdf
MI2612-760
MI2612-760
Proizvajalci: ICCNexergy (Inventus Power)
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 26W
Prenesi: MI2612-760.pdf
MI21A-50PDR-SF(71)
MI21A-50PDR-SF(71)
Prenesi: MI21A-50PDR-SF(71).pdf
MI21A-50PD-SF(91)
MI21A-50PD-SF(91)
Prenesi: MI21A-50PD-SF(91).pdf
MI21A-50PD-SF(83)
MI21A-50PD-SF(83)
Prenesi: MI21A-50PD-SF(83).pdf
MI21A-50PD-SF-EJL(91)
MI21A-50PD-SF-EJL(91)
Prenesi: MI21A-50PD-SF-EJL(91).pdf
MI21A-50PDR-SF
MI21A-50PDR-SF
Prenesi: MI21A-50PDR-SF.pdf
MI21A-50PD-SF-EJR(91)
MI21A-50PD-SF-EJR(91)
Prenesi: MI21A-50PD-SF-EJR(91).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika