MI21A-50PDR-SF
HiroseHirose
MI21A-50PDR-SF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MI21A-50PDR-SF
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Podatkovni listi: MI21A-50PDR-SF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MI21A-50PDR-SF
Številka dela MI21A-50PDR-SF Proizvajalec Hirose
Količina na voljo 4647 pcs Podatkovni list MI21A-50PDR-SF.pdf
Serija MI21 Pakiranje Tray
Druga imena *MI21A-50PDR-SF
H3233
MI21A50PDRSF
Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Montažna funkcija Reverse - Bottom
Vstavitev, način odstranjevanja Push In, Pull Out Višina nad ploščo 0.341" (8.65mm)
Lastnosti Board Guide Stran izmetača -
natančen opis 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)