PCN10A-48P-2.54DS(72)
HiroseHirose
PCN10A-48P-2.54DS(72) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCN10A-48P-2.54DS(72)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER MALE 48POS R/A
Podatkovni listi: PCN10A-48P-2.54DS(72).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCN10A-48P-2.54DS(72)
Številka dela PCN10A-48P-2.54DS(72) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER MALE 48POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20280 pcs Podatkovni list PCN10A-48P-2.54DS(72).pdf
Prekinitev Solder Style -
Serija PCN10 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje - Druga imena H124242
PCN10A-48P-2.54DS(72)-ND
Q5628662A
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 3
Število naloženih pozicij 48 Število pozicij 48
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti - Trenutna ocena 2A