PCN10A-96P-2.54DS(72)
HiroseHirose
PCN10A-96P-2.54DS(72) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCN10A-96P-2.54DS(72)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 96POS DUAL R/A
Podatkovni listi: PCN10A-96P-2.54DS(72).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCN10A-96P-2.54DS(72)
Številka dela PCN10A-96P-2.54DS(72) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 96POS DUAL R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12147 pcs Podatkovni list PCN10A-96P-2.54DS(72).pdf
Prekinitev Solder Style -
Serija PCN10 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena H124246
PCN10A-96P-2.54DS(72)-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 3
Število naloženih pozicij All Število pozicij 96
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lastnosti - Trenutna ocena 2A
Stopite v stik s finišno debelino 8.00µin (0.203µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Header, Male Pins
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PCN10A-90P-2.54DS(72)
PCN10A-90P-2.54DS(72)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 90POS DUAL R/A
Na zalogi: 13611 pcs
Prenesi: PCN10A-90P-2.54DS(72).pdf
RFQ
PCN10A-50P-2.54DS(72)
PCN10A-50P-2.54DS(72)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 50POS DUAL R/A
Na zalogi: 23114 pcs
Prenesi: PCN10A-50P-2.54DS(72).pdf
RFQ
PCN10A-96P-2.54DS(77)
PCN10A-96P-2.54DS(77)
Opis: CONN HDR 96POS DUAL R/A