QR/P6-12S-C(02)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QR/P6-12S-C(02)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET HOUSING 12 POS
Podatkovni listi: QR/P6-12S-C(02).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QR/P6-12S-C(02)
Številka dela QR/P6-12S-C(02) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET HOUSING 12 POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28070 pcs Podatkovni list QR/P6-12S-C(02).pdf
Serija QR/P6 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 221-0164-5-02
Število vrstic 2 Število pozicij 12
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Mating Guide
natančen opis 12 Position Housing for Female Sockets Connector Black Panel Mount Rack and Panel Uporaba priključka Receptacle