QR/P6-16S-C(01)
HiroseHirose
QR/P6-16S-C(01) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QR/P6-16S-C(01)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET HOUSING 16 POS
Podatkovni listi: QR/P6-16S-C(01).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QR/P6-16S-C(01)
Številka dela QR/P6-16S-C(01) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET HOUSING 16 POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29450 pcs Podatkovni list QR/P6-16S-C(01).pdf
Serija QR/P6 Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *QR/P6-16S-C(01)
H10108
Število vrstic 2 Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Mating Guide
natančen opis 16 Position Housing for Female Sockets Connector Black Panel Mount Rack and Panel Uporaba priključka Receptacle