RM31TR-40S(71)
HiroseHirose
RM31TR-40S(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM31TR-40S(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 40POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: RM31TR-40S(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM31TR-40S(71)
Številka dela RM31TR-40S(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT FMALE 40POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1627 pcs Podatkovni list RM31TR-40S(71).pdf
Voltage Rating 600VAC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 31 Shell material Brass
Shell Finish Nickel Serija RM
Pakiranje Bulk Druga imena H124427
RM31TR-40S(71)-ND
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 40 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Diallyl Phthalate (DAP)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 40 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 196.9µin (5.00µm) Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RM31TR-C(31)
RM31TR-C(31)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 4481 pcs
Prenesi: RM31TR-C(31).pdf
RFQ
RM3130
RM3130
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH SELECT 3POS 6A 120V