RM31WTP-40P(71)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RM31WTP-40P(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: RM31WTP-40P(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RM31WTP-40P(71)
Številka dela RM31WTP-40P(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG MALE 40POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2134 pcs Podatkovni list RM31WTP-40P(71).pdf
Voltage Rating 600VAC, 840VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 31 Shell material Brass
Shell Finish Nickel Serija RM-W
Pakiranje Bulk Druga imena 109-1573-8-71
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 40 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Diallyl Phthalate (DAP) Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 40 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 78.7µin (2.00µm)
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating Brass, Nickel Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RM31TR-F
RM31TR-F
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SQ MOUNTING FLANGE SZ 31
Na zalogi: 28388 pcs
Prenesi: RM31TR-F.pdf
RFQ
RM3130
RM3130
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH SELECT 3POS 6A 120V
Na zalogi: 4694 pcs
Prenesi: RM3130.pdf
RFQ