PPT2-0500AGN2VS
pregled izdelka
Številka dela: PPT2-0500AGN2VS
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PRESSURE TRANSDUCER
Podatkovni listi: 1.PPT2-0500AGN2VS.pdf2.PPT2-0500AGN2VS.pdf3.PPT2-0500AGN2VS.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 62 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPT2-0500AGN2VS
Številka dela PPT2-0500AGN2VS Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PRESSURE TRANSDUCER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 6 V ~ 34 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija PPT2
Tip tlaka Absolute Port Style Threaded
Velikost vrat Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ Paket / primer Module Cube
Vrsta izhoda Analog, RS-232 Izhod 0 V ~ 5 V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Delovni tlak 500 PSI (3447.38 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 600 PSI (4136.85 kPa)
Lastnosti - natančen opis Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ 0 V ~ 5 V Module Cube
Natančnost ±0.0375%