PPT2-0500AGN5VE
pregled izdelka
Številka dela: PPT2-0500AGN5VE
Proizvajalec / znamka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis izdelka PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 500PSIA
Podatkovni listi: 1.PPT2-0500AGN5VE.pdf2.PPT2-0500AGN5VE.pdf3.PPT2-0500AGN5VE.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Stanje zalog 64 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 64 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PPT2-0500AGN5VE
Številka dela PPT2-0500AGN5VE Proizvajalec Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 500PSIA Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Napetost - oskrba 6 V ~ 34 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija PPT2
RoHS Status RoHS Compliant Tip tlaka Absolute
Port Style Threaded Velikost vrat Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™
Paket / primer Module Cube Vrsta izhoda Analog, RS-485
Izhod 0 V ~ 5 V delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Delovni tlak 500 PSI (3447.38 kPa) Največji tlak 600 PSI (4136.85 kPa)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ 0 V ~ 5 V Module Cube Natančnost ±0.075%