MLH300PSB02A
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
MLH300PSB02A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLH300PSB02A
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka SENSOR SEALED GAUGE 0-300 BAR
Podatkovni listi: 1.MLH300PSB02A.pdf2.MLH300PSB02A.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 908 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 908 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLH300PSB02A
Številka dela MLH300PSB02A Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis SENSOR SEALED GAUGE 0-300 BAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 908 pcs Podatkovni list 1.MLH300PSB02A.pdf2.MLH300PSB02A.pdf
Napetost - oskrba 5 V ~ 6 V Sklop zaključka Packard Metripak 150
Paket naprave za dobavitelja - Serija MLH
Tip tlaka Sealed Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Male - M12 x 1.5 Paket / primer Cylinder, Metal
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0.5 V ~ 4.5 V
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Delovni tlak 300 PSI (2068.43 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 900 PSI (6205.28 kPa)
Lastnosti Amplified Output, Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Sealed Gauge Male - M12 x 1.5 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder, Metal
Natančnost ±0.25%