MLH300PSB06A
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
MLH300PSB06A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLH300PSB06A
Proizvajalec / znamka: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis izdelka SENSOR SEALED GAUGE 0-300 PSI
Podatkovni listi: 1.MLH300PSB06A.pdf2.MLH300PSB06A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLH300PSB06A
Številka dela MLH300PSB06A Proizvajalec Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis SENSOR SEALED GAUGE 0-300 PSI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3966 pcs Podatkovni list 1.MLH300PSB06A.pdf2.MLH300PSB06A.pdf
Napetost - oskrba 5 V ~ 6 V Sklop zaključka Packard Metripak 150
Paket naprave za dobavitelja - Serija MLH
Tip tlaka Sealed Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/8" (3.18mm) NPT Paket / primer Cylinder, Metal
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0.5 V ~ 4.5 V
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Delovni tlak 300 PSI (2068.43 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 900 PSI (6205.28 kPa)
natančen opis Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Sealed Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder, Metal Natančnost ±0.25%