RH1B-ULCAC120V
IDECIDEC
RH1B-ULCAC120V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RH1B-ULCAC120V
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Podatkovni listi: RH1B-ULCAC120V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RH1B-ULCAC120V
Številka dela RH1B-ULCAC120V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9245 pcs Podatkovni list RH1B-ULCAC120V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 96 VAC Izklop napetosti (min) 36 VAC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max
Serija RH Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1885-1483 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Neon Indicator, Test Button natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 120VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 120VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 16.5 Ohms
Moč tuljave - Tok tekočine 7.5mA