RH1B-ULCAC24V
IDECIDEC
RH1B-ULCAC24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RH1B-ULCAC24V
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Podatkovni listi: RH1B-ULCAC24V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RH1B-ULCAC24V
Številka dela RH1B-ULCAC24V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10449 pcs Podatkovni list RH1B-ULCAC24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VAC Izklop napetosti (min) 7.2 VAC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max
Serija RH Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1885-1484 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Lastnosti LED Indicator, Test Button natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 24VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 83 Ohms
Moč tuljave - Tok tekočine 37.0mA