RV8H-L-D12
IDECIDEC
RV8H-L-D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV8H-L-D12
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 12V
Podatkovni listi: RV8H-L-D12.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV8H-L-D12
Številka dela RV8H-L-D12 Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9792 pcs Podatkovni list RV8H-L-D12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 10.8 VDC Izklop napetosti (min) 0.84 VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 400VAC, 125VDC - Max
Serija RV8 Vrsta releja General Purpose with Socket
Pakiranje Bulk Druga imena 1885-1077
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Tip montaže DIN Rail
Lastnosti - natančen opis General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil DIN Rail
Ocena stika (trenutna) 6A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 200 mW
Tok tekočine 14.6mA