RV8H-S-D24
IDECIDEC
RV8H-S-D24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV8H-S-D24
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
Podatkovni listi: RV8H-S-D24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RV8H-S-D24
Številka dela RV8H-S-D24 Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8991 pcs Podatkovni list RV8H-S-D24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 21.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.68 VDC
Sklop zaključka Spring Terminal Preklopna napetost 400VAC, 125VDC - Max
Serija RV8 Vrsta releja General Purpose with Socket
Pakiranje Bulk Druga imena 1885-1189
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Tip montaže DIN Rail
Lastnosti - natančen opis General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil DIN Rail
Ocena stika (trenutna) 6A Kontaktni material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.27 kOhms
Moč tuljave 250 mW Tok tekočine 10.6mA