RV8S-L-A240-D24
IDECIDEC
RV8S-L-A240-D24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV8S-L-A240-D24
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Podatkovni listi: RV8S-L-A240-D24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RV8S-L-A240-D24
Številka dela RV8S-L-A240-D24 Proizvajalec IDEC
Opis SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3963 pcs Podatkovni list RV8S-L-A240-D24.pdf
Napetost - obremenitev 24V ~ 280V Napetost - Vhod 19.6 ~ 30VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija RV8 Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Vrsta izhoda AC
Druga imena 1885-1731 Tip montaže DIN Rail
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Load Current 2A