4HF100000Z4BACUGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4HF100000Z4BACUGI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 4HF100000Z4BACUGI8
Številka dela 4HF100000Z4BACUGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5762 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 4HF
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
Druga imena IDT4HF100000Z4BACUGI8
IDT4HF100000Z4BACUGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 100MHz natančen opis 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead