4HF106250Z3AACUGI8
pregled izdelka
Številka dela: 4HF106250Z3AACUGI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka OSC MEMS 106.25MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 4HF106250Z3AACUGI8
Številka dela 4HF106250Z3AACUGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 106.25MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5983 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 4HF
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena IDT4HF106250Z3AACUGI8
IDT4HF106250Z3AACUGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 106.25MHz natančen opis 106.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead