IDT79R4700-133G
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT79R4700-133G
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC MPU MIPS-I 133MHZ 179PGA
Podatkovni listi: IDT79R4700-133G.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IDT79R4700-133G
Številka dela IDT79R4700-133G Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC MPU MIPS-I 133MHZ 179PGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4491 pcs Podatkovni list IDT79R4700-133G.pdf
Napetost - V / I 5.0V USB -
Paket naprave za dobavitelja 179-PGA Hitrost 133MHz
Serija - Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji -
Pakiranje Tube Paket / primer 179-PGA
Druga imena 79R4700-133G delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TC)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 64-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet - Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 64-Bit 133MHz 179-PGA Core procesor MIPS-I