IDT79RC32T332-100DHI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDT79RC32T332-100DHI
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP
Podatkovni listi: IDT79RC32T332-100DHI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IDT79RC32T332-100DHI
Številka dela IDT79RC32T332-100DHI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4409 pcs Podatkovni list IDT79RC32T332-100DHI.pdf
Napetost - V / I 2.5V, 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 208-PQFP (28x28) Hitrost 100MHz
Serija Interprise™ Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji SDRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 208-BFQFP
Druga imena 79RC32T332-100DHI delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet - Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 100MHz 208-PQFP (28x28) Core procesor MIPS-II