IDT79RC32V334-150BBG
pregled izdelka
Številka dela: IDT79RC32V334-150BBG
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC MPU INTERPRISE 150MHZ 256BGA
Podatkovni listi: IDT79RC32V334-150BBG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IDT79RC32V334-150BBG
Številka dela IDT79RC32V334-150BBG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC MPU INTERPRISE 150MHZ 256BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5307 pcs Podatkovni list IDT79RC32V334-150BBG.pdf
Napetost - V / I 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 256-PBGA (17x17) Hitrost 150MHz
Pakiranje Tray Paket / primer 256-BBGA
Druga imena 79RC32V334-150BBG delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet - Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 150MHz 256-PBGA (17x17) Core procesor MIPS-II
Soproizvodnja / DSP - Številka osnovnega dela 79RC32
Dodatni vmesniki PCI, SPI, UART
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IDT79RC32V334-150BBGI
IDT79RC32V334-150BBGI
Proizvajalci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC MPU INTERPRISE 150MHZ 256BGA