IDT79RC32V334-150BBI
pregled izdelka
Številka dela: IDT79RC32V334-150BBI
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC MPU INTERPRISE 150MHZ 256BGA
Podatkovni listi: IDT79RC32V334-150BBI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IDT79RC32V334-150BBI
Številka dela IDT79RC32V334-150BBI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC MPU INTERPRISE 150MHZ 256BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4193 pcs Podatkovni list IDT79RC32V334-150BBI.pdf
Napetost - V / I 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 256-PBGA (17x17) Hitrost 150MHz
Pakiranje Tray Paket / primer 256-BBGA
Druga imena 79RC32V334-150BBI delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet - Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 150MHz 256-PBGA (17x17) Core procesor MIPS-II