IXBOD1-23R
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXBOD1-23R
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2300V
Podatkovni listi: IXBOD1-23R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXBOD1-23R
Številka dela IXBOD1-23R Proizvajalec IXYS Corporation
Opis IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2300V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2158 pcs Podatkovni list IXBOD1-23R.pdf
Napetost - vpenjanje 2300V (2.3kV) Tehnologija Mixed Technology