IXBOD1-24RD
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXBOD1-24RD
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2400V
Podatkovni listi: IXBOD1-24RD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXBOD1-24RD
Številka dela IXBOD1-24RD Proizvajalec IXYS Corporation
Opis IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2400V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1572 pcs Podatkovni list IXBOD1-24RD.pdf
Napetost - vpenjanje 2400V (2.4kV) Tehnologija Mixed Technology