IXFA110N15T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA110N15T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFA110N15T2
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 150V 110A D2PAK
Podatkovni listi: IXFA110N15T2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFA110N15T2
Številka dela IXFA110N15T2 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 150V 110A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34719 pcs Podatkovni list IXFA110N15T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-263 (IXFA)
Serija TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 480W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 8600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 150V
natančen opis N-Channel 150V 110A (Tc) 480W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXFA) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)