IXFA12N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA12N50P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFA12N50P
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK
Podatkovni listi: IXFA12N50P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFA12N50P
Številka dela IXFA12N50P Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33331 pcs Podatkovni list IXFA12N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-263 (IXFA)
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 200W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1830pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 12A (Tc) 200W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXFA) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)