IXFH26N60Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH26N60Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFH26N60Q
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 26A TO-247AD
Podatkovni listi: IXFH26N60Q.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXFH26N60Q
Številka dela IXFH26N60Q Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 600V 26A TO-247AD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4070 pcs Podatkovni list IXFH26N60Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 13A, 10V
Odmik moči (maks.) 360W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 26A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)