IXFH270N06T3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH270N06T3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFH270N06T3
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka 60V/270A TRENCHT3 HIPERFET MOSFE
Podatkovni listi: IXFH270N06T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFH270N06T3
Številka dela IXFH270N06T3 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis 60V/270A TRENCHT3 HIPERFET MOSFE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28096 pcs Podatkovni list IXFH270N06T3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija HiperFET™, TrenchT3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.1 mOhm @ 100A, 10V
Odmik moči (maks.) 480W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 12600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 270A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-247 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 270A (Tc)