MUBW50-12T8
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MUBW50-12T8
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MODULE IGBT CBI E3
Podatkovni listi: MUBW50-12T8.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 999 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 999 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MUBW50-12T8
Številka dela MUBW50-12T8 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MODULE IGBT CBI E3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 999 pcs Podatkovni list MUBW50-12T8.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 50A
Paket naprave za dobavitelja E3 Serija -
Moč - maks 270W Paket / primer E3
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) NTC termistor Yes
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 3.5nF @ 25V Vnos Three Phase Bridge Rectifier
Vrsta IGBT Trench natančen opis IGBT Module Trench Three Phase Inverter with Brake 1200V 80A 270W Chassis Mount E3
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 2.7mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A