MUBW75-17T8
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MUBW75-17T8
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MODULE IGBT CBI E3
Podatkovni listi: MUBW75-17T8.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 627 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MUBW75-17T8
Številka dela MUBW75-17T8 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MODULE IGBT CBI E3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 627 pcs Podatkovni list MUBW75-17T8.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 75A
Paket naprave za dobavitelja E3 Serija -
Moč - maks 450W Paket / primer E3
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) NTC termistor Yes
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 6.6nF @ 25V Vnos Three Phase Bridge Rectifier
Vrsta IGBT Trench natančen opis IGBT Module Trench Three Phase Inverter with Brake 1700V 113A 450W Chassis Mount E3
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 800µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 113A