106TTA250M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106TTA250M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 106TTA250M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 250V AXIAL
Podatkovni listi: 106TTA250M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 106TTA250M
Številka dela 106TTA250M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 10UF 20% 250V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129722 pcs Podatkovni list 106TTA250M.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia x 0.827" L (10.00mm x 21.00mm)
Serija TTA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 153mA @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena 106TTA250M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 33.157 Ohm @ 120Hz natančen opis 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 33.157 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose