106TXK400M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106TXK400M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 106TXK400M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 106TXK400M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 106TXK400M
Številka dela 106TXK400M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 271274 pcs Podatkovni list 106TXK400M.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TXK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 303.75mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 33.1573 Ohm @ 120Hz
natančen opis 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 33.1573 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF