106XMPL6R3MG19
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106XMPL6R3MG19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 106XMPL6R3MG19
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 106XMPL6R3MG19.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
14000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 106XMPL6R3MG19
Številka dela 106XMPL6R3MG19 Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 288865 pcs Podatkovni list 106XMPL6R3MG19.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija XMPL
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9.9472 Ohm natančen opis 10µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9.9472 Ohm 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije Decoupling