107CKH050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107CKH050M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 107CKH050M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka RADIAL 105C LYTIC
Podatkovni listi: 107CKH050M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 107CKH050M
Številka dela 107CKH050M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis RADIAL 105C LYTIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 723105 pcs Podatkovni list 107CKH050M.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija CKH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 379.5mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1572-1042
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.658 Ohm @ 120Hz natančen opis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.658 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose